Названі номінанти на Оскар 2018

Оскар 2018

Оголошено номінантів кінопремії «Оскар 2018». Ювілейна 90-а церемонія вручення нагород Американської кіноакадемії пройде 4 березня в Лос-Анджелесі, її провідним знову стане Джиммі Кіммел .

Кращий фільм

« Клич мене своїм ім’ям »

« Темні часи »

« Дюнкерк »

«Пастка »

« Леді Берд »

« Примарна нитка »

« Секретне досьє »

« Форма води »

« Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі »

Кращий режисер

Пол Томас Андерсон – «Примарна нитка»

Грета Гервіг – «Леді Блер»

Крістофер Нолан – “Дюнкерк”

Джордан Пив – «Пастка»

Гільєрмо дель Торо – «Форма води»

Кращий актор

Дензел Вашингтон ( «Ромен Ізраель, Esq.»)

Деніел Дей-Льюїс ( «Примарна нитка»)

Деніел Калууя ( «Пастка»)

Гері Олдман ( «Темні часи»)

Тімоті Шаламе ( «Клич мене своїм ім’ям»)

Кращий актор другого плану

Віллем Дефо ( «Проект” Флорида “»)

Річард Дженкінс ( «Форма води»)

Крістофер Пламмер ( «Всі гроші світу»)

Сем Рокуелл ( «Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі»)

Вуді Харрельсон ( «Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі»)

Краща актриса

Френсіс Макдорманд ( «Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі»)

Сірса Ронан (“Леді Бодер”)

Марго Роббі ( «Тоня проти всіх»)

Меріл Стріп ( «Секретне досьє»)

Саллі Хокінс ( «Форма води»)

Краща актриса другого плану

Мэри Дж. Блайдж («Ферма „Мадбаунд”»)

Еллісон Дженні ( «Тоня проти всіх»)

Лорі Меткаф ( «Леді Берд»)

Леслі Менвілл ( «Примарна нитка»)

Октавія Спенсер ( «Форма води»)

Кращий оригінальний сценарій

Грета Гервіг – «Леді Блер»

Емілі В. Гордон, Кумейл Нанджіані – «Любов – хвороба»

Джордан Пив – «Пастка»

Мартин МакДона — «Три биллборда на границе Эббинга, Миссури»

Гільєрмо дель Торо, Ванесса Тейлор – «Форма води»

Кращий адаптований сценарій

Аарон Соркін – «Велика гра»

Скотт Нейстадтер, Майкл Х. Вебер – «Горе-творець»

Джеймс Айворі – «Клич мене своїм ім’ям»

Скотт Франк, Джеймс Менголд – «Логан»

Верджіл Вільямс, Ді Ріїс – «Ферма” Мадбаунд “»

Кращий анімаційний фільм

«Бос-молокосос»

“Ван Гог. З любов’ю, Вінсент »

«Годувальниці»

«Секретний кокос»

Фердинанд

Краща музика

Картер Беруелл – «Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі»

Джонні Грінвуд – «Примарна нитка»

Олександр Деспла – «Форма води»

Джон Вільямс – «Зоряні війни: Останні джедаї»

Ханс Циммер – «Дюнкерк»

Краща пісня

“Mighty River” (з к / ф «Ферма” Мадбаунд “»)

“Mystery of Love” (з к / ф «Клич мене своїм ім’ям»)

“Remember Me” (из м/ф «Тайна Коко»)

“Stand Up for Something” (з к / ф «Маршалл»)

“This is Me” (з к / ф «Найбільший шоумен»)

Кращий фільм на іноземній мові

«Квадрат» – Швеція

«Нелюбов» – Росія

«Про тіло і душу» – Угорщина

«Образа» – Ліван

«Фантастична жінка» – Чилі

Краща робота художника-постановника

«Той, що біжить по лезу 2049»

«Дюнкерк»

«Краса і чудовисько»

«Темні часи»

«Форма води»

Краща операторська робота

Роджер Дікінс – «Той, що біжить по лезу 2049»

Ден Лаустен – «Форма води»

Хойте ван Хойтема — «Дюнкерк»

Бруно Дельбоннель – «Темні часи»

Рейчел Моррісон – «Ферма” Мадбаунд “»

Кращий звук

«Той, що біжить по лезу 2049»

«Дюнкерк»

«Зоряні війни: Останні джедаї»

«Малюк на драйві»

«Форма води»

Кращий анімаційний короткометражний фільм

«Dear Baseball»

«Садовий вечір»

«Lou»

«Негативне простір»

«Revolting Rhymes»

Кращий художній короткометражний фільм

«Dekalb Elementary»

«The 11 O’Clock»

«Мій дівочий Еммет»

«Безмовна дитина»

«All Of Us»

Кращий монтаж

«Дюнкерк»

«Малюк на драйві»

«Тоня проти всіх»

«Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі»

«Форма води»

Кращі візуальні ефекти

«Той, що біжить по лезу 2049»

«Зоряні війни: Останні джедаї»

«Конг: Остров черепа»

«Планета мавп: Війна»

«Вартові Галактики 2»

Кращий документальний повнометражний фільм

«Абакус»

«Ікар»

«Особи, села»

«Останні люди Алеппо»

«Стронг-Айленд»

Кращий короткометражний документальний фільм

«Едіт + Едді»

«Небеса – трафік на 405»

«Героїн (е)»

«Навички ножа»

«Traffic Stop»

Кращий дизайн костюмів

«Примарна нитка»

«Краса і чудовисько»

«Вікторія і Абдул»

«Форма води»

«Темні часи»

Кращий звуковий монтаж

«Той, що біжить по лезу 2049»

«Малюк на драйві»

«Зоряні війни: Останні джедаї»

«Форма води»

«Дюнкерк»

Кращий грим і зачіски

«Темні часи»

«Вікторія і Абдул»

«Чудо»

Залиш коментар першим

Коментувати